0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

Lenovo IdeaPad L340-15IWL

33.390,00 ден 31.390,00 ден

Со неверојатно аудио, перформанси и визуелен приказ, IdeaPad L340 е импресивен лаптоп кој има многу што да понуди.

Гаранција 24 месеци 

Спореди
Шифра: 81LG00JBRM Категорија:
 • Екран : 15.6″ Full HD 
 • Процесор : Intel® Core™ I5-8265U
 • Меморија : 8GB DDR4 2400MHZ
 • SSD : 512GB M.2 2242
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 3-Cell
 • Teжина : 2.2 кг.