0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

Lenovo IdeaPad L340-17IWL

35.690,00 ден 32.690,00 ден

Со неверојатно аудио, перформанси и визуелен приказ, IdeaPad L340 е импресивен лаптоп кој има многу што да понуди.

Гаранција 24 месеци 

Спореди
Шифра: 81M0005ARM Категорија:
 • Екран : 17.3″ HD 
 • Процесор : Intel® Core™ I5-8265U
 • Меморија : 8GB DDR4 2400MHZ
 • HDD: 1TB
 • SSD : 256GB M.2 2280
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 3-Cell
 • Teжина : 2.5 кг.