0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-17%

Lenovo Tab M7 (TB-7305F)

5.990,00 ден 4.990,00 ден

СУПЕР ПЕРФОРМАНСИ, ОДЛИЧНА ЦЕНА
Забавата добива поинаква форма со Lenovo Tab M7!

Гаранција 24 месеци

Шифра: TB-7305F Категорија:

Black, WiFi BT4.0, QuadCore, 7″ HD 1024 x 600, 1GB, 16GB flash, dual camera, MicroSD, MicroUSB, Back Cover, Film, Android Pie Go Edition