0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

Lenovo Tab M8 (TB-8505F)

7.990,00 ден 7.190,00 ден

Со елегантна метална конструкција, спектакуларен HD дисплеј и Dolby Audio™ звучник, Lenovo Tab M8 е импресивен таблет кој овозможува одлична забава.

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: TB-8505F Категорија:

WiFi GPS BT5.0, MediaTek Helio A22, 8″ IPS, 1280×800, 2GB, 32GB flash, 5MP cam +2MP front, MicroSD, MicroUSB, Android 9.0, Iron Grey