0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-9%

LEXMARK MS415DN

11.490,00 ден 10.490,00 ден

Принтер со високи перформанси и функции за големи претпријатија. Lexmark MS415dn комбинира моќен процесор, 256 MB меморија, екран во боја од 6 см (2.4 инчи), еколошки функции и брзина на печатење до 38 страници во минута.

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: 35S0280 Категорија:
 • Големина на медиум : A4
 • Брзина на печатење А4 : 40ppm
 • Максимален месечен капацитет : 100000pgs
 • Процесор : 800MHz
 • Меморија : 256MB
 • Резолуција : 1200x1200dpi
 • Брзина на прва страница : 6,5sec
 • Влез на хартија : 300
 • Излез на хартија : 150
 • Мрежа : Да
 • WiFi : Да
 • Дуплекс : Да