0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

Logitech MX900 Performance Wireless Desktop, USB, Black

10.490,00 ден 9.490,00 ден

Безжичната тастатура е со целосна големина и многу удобна, со паметно позадинско осветлување и приспособливи копчиња. Глувчето MX има тркало за лизгање кое се прилагодува на брзината, уникатно тркало за палец и благодарение на неговиот Darkfield™ ласерски сензор, следи насекаде, дури и на стакло (минимална дебелина од 4 мм).

Гаранција 12 месеци

Шифра: 920-008879 Категорија:

COMBO KEYBOARD AND MOUSE WIRELESS LOGITECH MX900 Multi-Device Unify, w/Bluetooth