0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-13%

MFP COLOR LEXMARK MC3224dwe

14.990,00 ден 12.990,00 ден

Мултифункционален принтер во боја.

Гаранција 12 месеци

Шифра: 40N9140 Категорија:
 • Големина на медиум : A4
 • Брзина на печатење А4 во боја : 22ppm
 • Максимален месечен волумен : 30000pgs
 • Процесор : 1000MHz
 • Меморија : 512MB
 • Резолуција : 600x600dpi
 • Брзина на печатење прва страна во боја : 11сек
 • Влез на хартија : 250
 • Излез на хартија : 100
 • Мрежен приклучок : Да
 • Безжична конекција : Да
 • Двострано печатење : Да
 • Факс : Не