0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

MFP MONO XEROX WorkCentre 3025NI

14.290,00 ден 12.290,00 ден

Гаранција 12 месеци

Шифра: 3025V_NI Категорија:
Големина на медиум : A4
Брзина на печатење А4 : 20ppm
Максимален месечен капацитет : 15000pgs
Процесор : 600MHz
Меморија : 128MB
Резолуција : 600x600dpi
Прва страна за : 8,5sec
Влез на хартија : 150
Излез на хартија : 100
Автоматски повлекувач на хартија : Да
Мрежен приклучок : Да
Безжичен прикучок : Да
Двострано печатење : Не
Факс : Да