0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-17%

MON 22 AOC 22B2H

5.990,00 ден 4.990,00 ден

Гаранција 36 месеци!

Категорија:

Дијагонала 21,5″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [cd/m2] 250 cd/m2
Контраст 3000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Приклучоци
D-Sub
HDMI
Аудио приклучок од 3,5 мм