0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON 22 AOC E2270SWHN VGA HDMI

6.590,00 ден 5.590,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: E2270SWHN Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 21,5″
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 200
Контраст 20.000.000 :1
Видлив агол (хор.) [°] 90
Видлив агол (вер.) [°] 65
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– D-Sub
– HDMI