0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MON 22 LG 22MB37PU-B B2B IPS, USB, PIVOT, HAS, ZVUČNICI

8.590,00 ден 7.590,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 22MB37PU-B Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 21,5″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци D-Sub
Останати карактеристики
Звучници
Зиден носач (не е вклучен) VESA 100 mm
ТКО Рамен
Сталак