0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON 22 Philips 221V8/00

5.990,00 ден 5.190,00 ден

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 221V8A/00 Категорија:

Дијагонала 21,5″
Формат на екранот 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Осветленост [cd/m2] 200 cd/m2
Контраст 4000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Конектори
D-Sub
HDMI
Аудио приклучок од 3,5 мм
Звучници да