0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON 22 Philips 222V8LA/00

7.690,00 ден 6.690,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 222V8LA/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 21,5″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– D-Sub
– DP
– HDMI