0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

MON 24″ AOC 24B1H

6.990,00 ден 5.990,00 ден

Модел со многу атрактивен изглед, одлични перформанси и многу поволна цена. MVA панелот и HDMI влезот овозможуваат работа со неверојатно светли и јасни бои, што го прави овој монитор добар избор за почетници во светот на дизајнот и мултимедијата.

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 24B1H Категорија:

Дијагонала 23.6″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [cd/m2] 250 cd/m2
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 5 ms
Приклучоци
D-Sub
HDMI
Аудио приклучок од 3,5 мм