0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MON 24 AOC 24B2XHM2

8.290,00 ден 7.290,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 24B2XHM2 Категорија:

Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16: 9
Панел VA
Макс. Резолуција 1920×1080 @ 75 Hz
Осветленост [cd / m2] 250 cd / m2
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Приклучоци
– HDMI
– Аудио приклучок од 3,5 мм
– D-Sub