0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-17%

MON 24 AOC 24G2U

11.490,00 ден 9.490,00 ден

Ова е совршен придружник за лежерни гејмери со брзина на освежување од 144 Hz, време на одговор од 1 ms (MPRT) и FreeSync. Неговиот IPS дисплеј обезбедува живописни и точни бои.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 24G2U/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080 @ 144Hz
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– Display Port
– HDMI x2