0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON 24 AOC 24G2U5,75Hz

9.990,00 ден 8.990,00 ден

Ова е совршен придружник за лежерни гејмери со брзина на освежување од 75 Hz, време на одговор од 1 ms (MPRT) и FreeSync. Неговиот IPS дисплеј обезбедува живописни и точни бои.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 24G2U5/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– DP
– HDMI x2