0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MON 24 AOC C27G1

16.290,00 ден 14.290,00 ден

АОЦ 27″ Гаминг монитор

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: C27G1 Категорија:

Дијагонала 27″ Full HD@144Hz
Формат на екран 16:9
Панел MVA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 3000:1

Приклучоци
  D-Sub
  DisplayPort
  HDMI