0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MON 24 AOC G2460VQ6

8.990,00 ден 7.990,00 ден

АОЦ 24″ Гаминг монитор

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: G2460VQ6 Категорија:

Дијагонала 24″
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000:1 CR; 80.000.000:1 DCR
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 1

Приклучоци
  D-Sub
  DisplayPort
  HDMI