0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MON 24 AOC I2481FXH

8.990,00 ден 7.990,00 ден

Ултра тенок IPS монитор со уникатен дизајн. Овој исклучително стилски дисплеј импресионира со својот асиметричен држач и ултра тенок дизајн.

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: I2481FXH Категорија:

Основни карактеристики

Monitor size 23.8 inch
Resolution Full HD 1920×1080 
Refresh rate 60Hz
Response time 4 ms
Panel type IPS
Brightness 250

Приклучоци
– Audio In/Out
– D-Sub
– HDMI