0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.

MON 24 ASUS 24VP247HAE

6.690,00 ден

Мониторот на ASUS 24VP247HAE нуди супериорен квалитет на слика кој одговара на класичниот и елегантен дизајн.

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: 0225155 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала: 23,6″
Формат на екран: 16:9
Панел: MVA
Макс. резолуција: Full HD 1920×1080
Светлина: [цд/м2] 250
Контраст: 3000:1
Видлив агол: (хор.) [°] 178
Видлив агол: (вер.) [°] 178
Време на одзив: [мс] 5
Приклучоци
– Audio In/Out
– D-Sub
– HDMI