0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON 24 ASUS VP249QGR

13.690,00 ден 11.690,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 90LM03L0-B03170 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS 144Hz
Макс. резолуција Full HD 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– D-Sub
– DP
– HDMI