0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

MON 24 HP X24ih FHD Gaming

13.990,00 ден 11.990,00 ден

Гаранција 12 месеци

Шифра: 2W925AA#ABB Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 200
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– DP
– HDMI