0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON 24 Philips 241V8LA/00

7.790,00 ден 6.790,00 ден

Мониторот со широк поглед од V линијата на Philips  дава гледање надвор од границите, одлична вредност со основните карактеристики. Adaptive-Sync обезбедува непречен видео приказ.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 241V8LA/00 Категорија:

Дијагонала 23,8
Формат на екран 16: 9
Панел VA
Макс. Резолуција 1920×1080
Осветленост [cd / m2] 250 cd / m2
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Конектори D-Sub; HDMI
Звучници да