0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 24 Philips 245E1S/00 QHD IPS 75Hz 4ms VGA/HDMI/DP

11.290,00 ден 10.290,00 ден

24-инчен E-Line монитор со неверојатен визуел и елегантен дизајн за стилско подобрување на вашиот работен простор. Доживејте кристално чисти Quad HD визуелни слики и непречено дејствување со технологијата AMD FreeSync.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 245E1S/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 2560×1440
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– D-Sub
– DP
– HDMI