0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON 24 Philips 246E9QDSB/00

7.990,00 ден 6.990,00 ден

LCD монитор со ултра спектар на боји

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: M09000 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 20.000.000:1
Приклучоци
– Audio In/Out
– DVI-D
– HDMI