0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON 25 AOC G2590FX 144Hz

13.790,00 ден 11.790,00 ден

Брз е! Стапка на освежување од 144 Hz, заедно со 1 ms време на одговор и поддршка на FreeSync Premium. 24,5 “дисплеј во Full HD, елегантен дизајн без рамки од 3-те страни.

Гаранција 36 месеци

Шифра: G2590FX Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 24,5″
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 400
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 1

Приклучоци

– DP
– D-Sub
– HDMI