0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON 25 LG 25UM58-P IPS Ultrawide 21:9

10.290,00 ден 9.290,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 25UM58-P Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 25″
Формат на екран 21:9
Панел IPS
Макс. резолуција 2560×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– HDMI x2