0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON 27 AOC 27G2U5/BK

13.690,00 ден 11.690,00 ден

Одличен гејминг монитор по супер цена!

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 27G2U5/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000:1 ;80M:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– Audio In/Out
– D-Sub
– DisplayPort
– HDMI
– USB