0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON 27 AOC CQ27G2U/BK 144Hz

19.690,00 ден 17.690,00 ден

Извонреден 27 “заоблен монитор за игри со 144Hz и време на одговор 1ms. CQ27G2U е совршено решение за луѓе кои сакаат да уживаат во своите игри во QHD резолуција.

Гаранција 36 месеци

Шифра: CQ27G2U/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 2560×1440
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI x2
– USB 3.0 x4