0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON 27 AOC Q27B3MA VA QHD 75Hz 4ms

12.990,00 ден 10.990,00 ден

Со резолуција од 2560 x 1440, Quad HD (QHD) нуди врвен квалитет на сликата и остри слики што ги откриваат најдобрите детали. Соодносот на широк екран 16:9 обезбедува многу простор за ширење и работа, плус ви овозможува да уживате во игри или филмови во нивната оригинална големина.

Гаранција 36 месеци

Шифра: Q27B3MA Категорија:

Дијагонала 27″
Формат на екранот 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 2560×1440
Осветленост [cd/m2] 250 cd/m2
Контраст 4000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Конектори
Аудио приклучок од 3,5 мм
HDMI
Display Port
Звучници да