0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MON 27 AOC Q27T1

17.990,00 ден 15.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: M0173220 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 2560×1440
Светлина [цд/м2] 350
Контраст 1300:1 50M:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– DisplayPort
– HDMI