0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-16%

MON 27 HP 27f

12.590,00 ден 10.590,00 ден

Гаранција 12 месеци

Шифра: 2XN62AA#ABB Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 0
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– D-Sub
– HDMI