0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 27 HP 27xq Display 144Hz

22.490,00 ден 20.490,00 ден

Брзината што ви треба!
Дури и најинтензивните моменти во игрите се прикажуваат јасно и без заматеност на движењето благодарение на брзината на освежување од 144Hz и времето на одговор од 1ms.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 3WL54AA#ABB Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција QHD 2560×1440
Светлина [цд/м2] 350
Контраст 1000
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– DP
– HDMI