0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MON 27 LG 27GL650F-B 144Hz 1m HDMI HDR10 FreeSync G-Sync

17.390,00 ден 15.390,00 ден

LG UltraGear 27GL650F-B е одличен IPS монитор од 1080p, 144Hz со одлични играчки перформанси. Има одлично време на реакција што доведува до јасно движење, функција за вметнување црна рамка за да се намали заматеноста на движењето, малото одложување на влезот и брзина на освежување.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 27GL650F-B Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 400
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI x2