0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-16%

MON 27 Philips 271V8LA, 75Hz, 4ms

12.290,00 ден 10.290,00 ден

Мониторот со широк поглед од серијата Philips V дава гледање надвор од границите, одлична вредност со основните карактеристики. Adaptive-Sync обезбедува непречено видео приказ.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 271V8LA/00 Категорија:

Дијагонала 27″
Формат на екран 16: 9
Панел VA
Макс. Резолуција 1920×1080
Осветленост [cd / m2] 250 cd / m2
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Приклучоци
– D-Sub
– HDMI
Звучници да