0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON 27 Philips 272E1GAJ/00 VA 1ms 144Hz HDMI/DP Zvučnici

15.490,00 ден 13.490,00 ден

Мониторот за игри Philips серија E е одличен дисплеј за целиот опсег што обезбедува сериозна игра без солзи. AMD FreeSync, брзина на освежување од 144 Hz и 1 ms овозможуваат непречено забавно искуство без разлика дали играте игри или гледате филмови.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 272E1GAJ/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 350
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– DP
– HDMI