0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON 27” Philips 273V7QDAB

10.490,00 ден 9.490,00 ден

Совршен сеопфатен дисплеј со неверојатна слика, во компактен тенок дизајн.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 273V7QDAB Категорија:
Големина на екран : 27″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 1920×1080
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 4ms
Звучници : 2 x 2W
VGA : Да
DVI : Да
HDMI : Да