0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

MON 27” Philips 273V7QDSB

9.990,00 ден 9.290,00 ден

Совршен сеопфатен дисплеј со неверојатна слика, во компактен тенок дизајн.

Гаранција 36 месеци

Шифра: M09004 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 10,000,000:1 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– D-Sub
– DVI-D
– HDMI