0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON 27 Philips 278E1A/00 4K UHD IPS HDMI DP Zvučnici

20.390,00 ден 18.390,00 ден

Philips 278E1A нуди 4K IPS екран, достапен и одличен за секојдневна употреба за работа од дома или дури и за забава.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 278E1A/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 3840×2160
Светлина [цд/м2] 350
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– DP
– HDMI x2