0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 27 Philips 278E8QJAB/00 Curved with Ultra Wide-Color

10.990,00 ден 9.990,00 ден

Реално искуство на гледање, заоблениот дизајн на мониторот Philips 278E8QJAB гарантира незаборавно искуство за корисниците, обезбедува пријатно, суптилно и фокусирано искуство.

Гаранција 24 месеци 

Спореди
Шифра: M09001 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел MVA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 20.000.000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
DisplayPort
HDMI