0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

MON 27 Philips 279C9/00

26.990,00 ден 24.990,00 ден

Добитникот на бројни награди Philips Ви дава јасни 4K и живописни визуелни материјали со сертифициран DisplayHDR 400 екран. Овој монитор на Philips има USB-C приклучок со функција Power delivery. Со интелигентно и флексибилно управување со напојувањето, можете директно да го напојувате вашиот компатибилен лаптоп или мобилен уред. Може да гледате видео со висока резолуција и да пренесувате податоци со голема брзина, истовремено напојувајќи го и полнејќи го вашиот компатибилен уред.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 279C9/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 3840×2160
Светлина [цд/м2] 400
Контраст 50000000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– DP
– HDMI x2
– USB 3.0 x4
– USB Type-C