0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON 27 PHILIPS 27M1N3500LS

15.490,00 ден 13.490,00 ден

Овој гејмерски монитор на Philips нуди кристално јасни визуелни слики и непречена игра. Технологијата за синхронизација и брзината на освежување од 144 Hz со HDR создаваат реалистично искуство. Екранот со тенка рамка со Ultra Wide-Color го подобрува визуелното доживување.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 27M1N3500LS/00 Категорија:

Дијагонала 27″
Формат на екранот 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 2560×1440
Осветленост [cd/m2] 250 cd/m2
Контраст 4000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 1 ms
Конектори
Display Port
Аудио приклучок од 3,5 мм
HDMI x2
Звучници да