0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 28 AOC U28P2A

22.590,00 ден 20.590,00 ден

U28P2A располага со рамен 28 ”IPS панел со UHD резолуција. Совршен за професионалци!

Гаранција 36 месеци

Шифра: U28P2A Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 28″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 3840×2160
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– D-Sub
– DP x2
– HDMI x2
– USB 3.0 x4