0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MON 28 PHILIPS 288E2A/00

18.990,00 ден 16.990,00 ден

4K Ultra HD LCD Монитор

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 288E2A/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 28
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 3840×2160
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– DP
– HDMI x2