0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 28 Philips 288E2UAE/00

21.990,00 ден 19.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: 288E2UAE/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 28″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 3840×2160
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– Display Port
– HDMI x2