0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 32 AOC C32G2ZE/BK

21.990,00 ден 19.990,00 ден

Спореди
Шифра: C32G2ZE/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 31,5″ 240Hz
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 3000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI x2