0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 32 AOC C32G2ZE Curved

22.490,00 ден 20.490,00 ден

FHD, 31.5 ”VA панел и радиус на закривување од 1500R создаваат беспрекорен квалитет на сликата на закривениот AOC C32G2ZE. Со само 1 мин. време на одговор, стапка на освежување од 240Hz и светлост на 300 nits, мониторот обезбедува непречено и живописно искуство.

Гаранција 36 месеци

Шифра: C32G2ZE/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 31,5″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 3000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI x2