0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-5%

MON AOC 24″ M2470SWDA2

5.990,00 ден 5.690,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: M2470SWDA2 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,6″
Формат на екран 16:9
Панел MVA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 3000:1 ; 50M:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
-Audio In/Out
-D-Sub
-DVI-D