0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON AOC 24G2U5/BK

9.990,00 ден 8.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 24G2U5/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 24″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°]
Видлив агол (вер.) [°]
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– DP
– HDMI x2